Završena grupna faza turnira, finale sledi već u petak

Turnir u nožnom tenisu na Trgu republike su ubrzano bliži kraju. Sve utakmice grupne faze su završene, pa su dobijeni parovi osmine finala. Već u četvrtak na programu je četvrtfinale, a poslednjeg dana, u petak najbolje četiri ekipe boriće se za naslov prvaka.

Organizatori pozivaju publiku da dođu u što većem broju, jer se očekuju sve uzbudljiviji mečevi.

Rezultati petog dana turnira:

Grupa  E:

  • Živ ti ja, živ mi ti – J.J. Zmaj VI1/VI4 0:2 (0:11, 2:11)
  • Veterani – Eurokrem DK Photo 1:2 (11:9, 9:11, 7:11)
  • Plavci – Živ ti ja Živ mi ti 2:0 (11.0, 11:3)

Grupa  A:     

  • Vašarište 1 – Budžeri 2:0 (11:2, 11:6)
  • Budžeri – Vašarište 2 0:2 (2:11, 5:11)
  • FK Napredak Nadalj – Budžeri 1:2 (11:3, 5:11, 10:12)
  • Vašarište 2 – Braća 0:2 (7:11, 7:11)

Grupa  B:

  • Pagando – Max Bet 2:1 (6:11, 11:8, 11:9)
  • Max Bet – Orlovi 2:0 (11:7, 11:6)

Grupa  F:

  • DOO Delco – J.J. Zmaj VIII/4 2:0 (11:5, 11:2)

Grupa  G:

  • Parketar Dane – Cold Storage 2:0 (službeni rezultat)
  • Partizanovci – Gašić/Plazačić 0:2 (6:11, 8:11)

Grupa  H:

  • Klipić/Hodonicki – Kafe Bar Mont 1:2 (11.8, 6:11, 9:11)
  • Yu-Tex – Kafe Bar Mont 2:1 (11:9, 11:13, 11:1)
  • Zadnja linija – Amateri 2:0 (službeni rezultat)
  • Klipić/Hodonicki – Zadnja linija 1:2 (6:11, 11:6, 6:11)

Grupa  B:

  • Medison Siniša Gavrilov – Propali fudbaleri 2:0 (službeni rezultat)

GRUPA „ A“

1.         Braća (Dragan/Dalibor Šajin) 4 4 0 8:1 8
2.         Vašarište 1 (Pjevač/Vještica) 4 3 1 7:3 7
3.         Vašarište 2 (Milaković/Vuković) 4 2 2 4:4 6
4.         Budžeri (Paroški/Djurić) 4 1 3 2:7 5
5.         FK Napredak Nadalj (Pešakov/Miljević) 4 0 4 2:8 4

 

GRUPA „ B“

1.         Medison – Siniša Gavrilov (Mijić/Srdanov) 4 4 0 8:1 8
2.         Pagando (Živko/Jovan Šajin) 4 3 1 7:3 7
3.         Max Bet (Popov/Perendić) 4 2 2 5:4 6
4.         Orlovi (Ratković/Miloš S.) 4 1 3 2:6 5
5.         Propali fudbaleri (Zeremski/Drapšin) 4 0 4 0:8 4

 

GRUPA „ C“

1. Dva brata (Ikrašev/Brankov) 4 4 0 8:1 8
2. Naslednici prošlosti (Brankov/Hariba) 4 3 1 6:2 7
3. Nemušti jezik (Kihut/Grujić) 4 2 2 5:4 6
4. Metalica (Vadaški/Dražić) 4 0 4 0:8 4
5. Braća Šige (Adrijan/Edvin) 4 0 4 0:8 4

 

GRUPA „ D“

1. Led (Marjanov/Stankov) 4 4 0 8:0 8
2. Makova Dvojka (Tešanović/Radojković) 4 3 1 7:2 7
3. FK  Mladost Turija (Sabo/Milosavljević) 4 2 2 4:4 6
4. Vrbašani (Radović/Pajić) 4 0 4 0:8 4
5. Novosađani (Kuzeljević/Popović) 4 0 4 0:8 4

 

GRUPA „ E“

1. Plavci (Arđeljan/Sliva) 4 4 0 8:0 8
2. Euro Krem DK Photo (Radovanović/Kusli) 4 2 2 5:5 6
3. J.J. Zmaj VI 1/VI 4 (Biro/Kovačev) 4 2 2 4:5 6
4. Veterani (Kobilarov/Barna) 4 1 3 3:6 5
5. Živ ti ja, živ mi ti (Ćirković/Blagojević) 4 0 4 0:8 4

 

GRUPA „ F“

1. DOO Delco (Sekulić/Rankić) 4 4 0 8:0 8
2. Apolon (Šimpraga/Šeguljev) 4 3 1 6:2 7
3. A.P. Libreto (Stevanović/Jovičić) 4 2 2 4:5 6
4. J.J. Zmaj VIII 4 (Ljubomir/Bojan Živanović) 4 1 3 3:7 5
5. Agro Grujić (Stanimirov/Milosavljević) 4 0 4 1:8 4

 

GRUPA „ G“

1. Parketar Dane (Vasić/Trivić) 4 4 0 8:1 8
2. Gašić / Plazačić 4 3 1 6:4 7
3. Partizanovci (Ilić/Krneta) 4 2 2 5:4 6
4. Cold Storage (Zelić/Plavšić) 4 1 3 3:6 5
5. Kankaraš/Kuđerski 4 0 4 1:8 4

 

GRUPA „ H“

1. Zadnja Linija (Narančić/Mišćević) 5 5 0 10:1 10
2. Klipić/Hodonicki 5 3 2 8:4 8
3. Kafe Bar Mont (Tot/Mudrinski) 5 3 2 7:5 8
4. Yu-tex (Nemanja/Slobodan Sekulić) 5 3 2 6:5 8
5. Amateri (Makra/Vujaković) 5 1 4 2:8 6
6. Klisa (Stojanović/Jovičić) 5 0 5 0:10 5

 

Parovi osmine finala

  1. 19:00 / A1 – Braća : B2 – Pagando
  2. 19:20 / E1 – Plavci : F2 – Apolon
  3. 19:40 / B1 – Medison Siniša Gavrilov : A2 – Vašarište 1
  4. 20:00 / F1 – DOO Delco : E2 – Eurokrem DK Photo
  5. 20:20 / H1 – Zadnja linija : G2 – Gašić/Plazačić
  6. 20:40 / G1 – Parketar Dane : H2 – Klipić/Hodonicki
  7. 21:00 / C1 – Dva brata : D2 – Makova dvojka
  8. 21:20 / D1 – Led : C2 – Naslednici prošlosti

U četvrtfinalu (četvrtak, 17. maj) ukrštaju se sledeći parovi:

19:30 pobednik (A1/B2 : C1/D2)

19:55 pobednik (B1/A2 :  D1/C2)

20:20 pobednik (E1/F2 : G1/H2)

20:45 pobednik (F1/E2 : H1/G2)

Polufinalni mečevi za 3. i 1. mesto igraće se u petak 18. maja:

19:30 Polufinale 1

20:00 Polufinale 2

20:30 Utakmica za 3. mesto

21:00 Utakmica za 1. mesto

Po završetku finala uslediće dodela nagrada