Turnir: U ponedeljak i utorak na programu ukupno 32 meča

Organizatori Novogodišnjeg futsal turnira u Srbobranu objavili su kompletan raspored utakmica koje će na programu biti u ponedeljak, 24. i utorak, 25. decembra, trećeg i četvrtog dana takmičenja u sportskoj hali.

Početak odmeravanja snaga u oba pomenuta dana zakazan je za 13 časova, a publika će sa tribina moći da uživa u ukupno 32 susreta računajući sve kategorije.

Ponedeljak:

Petlići (2006. i mlađi):

13:00 – 13:30 One team 1 – FK Mladost Radost

13:30 – 14:00 One team 2 – FK Srbobran

14:00 – 14:30 Acova banda – Sutjeska 2

14:30 – 15:00 Maksbet SNN Naša priča – Udruženje Crnogoraca

Pioniri (2003/04/05):

15:00 – 15:40 Milumi – Sutjeska 1

15:40 – 16:20 Tehnički pregled Mrđa – Udruženje Crnogoraca

16:20 – 17:00 Milumi – Akva viva Vrbas

Veterani:

17:00 – 17:40 Maksbet Rumenka – Pavlis

17:40 – 18:20 MP Agrar Bački Jarak – Bečej

18:20 – 19:00 Hrabri borci Srbobran – Stil sekjuriti

Seniori:

19:00 – 19:40 S-print – Libero

19:40 – 20:20 Udruženje Crnogoraca – DK foto Reklam dizajn

20:20 – 21:00 Pekara Novi hit – DM kafe Bačko Dobro Polje

Veterani:

21:00 – 21:40 VMR Alatnica – Gradina sistem Temerin

Seniori:

21:40 – 22:20 Pekara Novi hit – Kebidž pab

22:20 – 23:00 Ginekolozi – FK Lester

Utorak:

Petlići (2006. i mlađi):

13:00 – 13:30 Sutjeska 2 – Front lajnersi

13:30 – 14:00 FK Srbobran – Maksbet SNN Naša priča

Pioniri (2003/04/05):

14:00 – 14:30 Avatars – Žuta podmornica

14:30 – 15:00 Sutjeska 1 – TSK Temerin

15:00 – 15:40 FK Srbobran – Strit junajted

15:40 – 16:20 TSK Temerin – Akva viva Vrbas

16:20 – 17:00 FK Srbobran – Hot bojs

Veterani:

17:00 – 17:40 Pekara Kondić – Sport star

Seniori:

17:40 – 18:20 Kold storidž – DM kafe Bačko Dobro Polje

Veterani:

18:20 – 19:00 Sivac – Leteći Holanđanin

19:00 – 19:40 VMR Alatnica – STR Leonida

Seniori:

19:40 – 20:20 Leskovčani TDG – Ahto fagasta Temerin

20:20 – 21:00 Kraljevina Srbija V.V.Vlahović ISV – Fortuna Bečej

21:00 – 21:40 Aca keš – DK foto Reklam dizajn

21:40 – 22:20 Kraljevina Srbija V.V.Vlahović ISV – Bormaks

22:20 – 23:00 Aca keš – Uroš MM